Ochrana osobních údajů

Správce osobních údajů, Centrum sociálních služeb Znojmo (dále jen „Centrum“), zastoupené ředitelkou Mgr. Radkou Sovjákovou, DiS., je příspěvkovou organizací města Znojma.

Centrum zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR).

Centrum je správcem Vašich osobních údajů, které zpracovává zejména za účelem:

  1. poskytování sociálních služeb
  2. poskytování ošetřovatelské péče
  3. zajišťování smluvních vztahů.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti jejich zpracování, případně uplatnit právo na přenositelnost osobních údajů. Námitky proti zpracování osobních údajů můžete uplatnit u ředitelky organizace nebo vznést námitku či podat stížnost k Úřadu na ochranu osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů je odvolatelný.

Kontaktní adresa správce údajů:

Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace, U Lesíka 3547/11, Znojmo 669 02, tel.: 515 225 367, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ID datové schránky: e3tkhb5.

Kontaktní údaje na pověřence pro ochranu osobních údajů (DPO):

Ing. Irena Fučíková, nám. Armády 1213/8, Znojmo 669 02, tel.: 515 216 552, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechna práva vyhrazena • © 2017 Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace • vyrobil Martin Grus