Interaktivní dotykový stůl senTable je určený pro podporu kvalitních volnočasových a vzdělávacích aktivit.

Uživatelům nabízí novou možnost zkvalitnění a zpestření jejich života v domově.  SenTable je určen i pro imobilní klienty, dá se lehce napolohovat. Takže i těmto uživatelům lze dopřát nevšední zábavu. Aplikace nabízejí celé spektrum aktivit – zábava, komunikace, trénink paměti, individuální nebo skupinové terapie a mnoho dalšího.

Všichni uživatelé, kteří dosud měli možnost si práci s touto moderní pomůckou  vyzkoušet, velmi ocenili jednoduché ovládání, které zvládne opravdu každý. Po vyzkoušení nabízených aktivit si uživatelé brzy našli své oblíbené, které s chutí a nadšením opakovali. I některé kvízové otázky, do kterých se uživatelé s elánem pustili a které nepatřili zrovna k nejlehčím, zvládli na výbornou. V jejich tvářích pak byla znát velká radost z úspěšného dokončení úkolů a také chuť a odvaha pustit se do něčeho dalšího a nového. Každého z uživatelů, kteří si práci s interaktivním stolem zkusili, něco zaujalo a chtěl v této činnosti pokračovat. Aplikace nabízejí opravdu velké množství různých aktivit, kde lze po úspěšném zvládnutí i postupně zvyšovat jejich obtížnost.

Práce s tímto dotykovým stolem je pro uživatele velice přínosná. Je to pro ně nový způsob, jak za pomoci moderní techniky formou zábavy procvičovat a udržovat své dovednosti a schopnosti.

stoleksan

stoleksan2

Všechna práva vyhrazena • © 2017 Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace • vyrobil Martin Grus