Důležité!

Informace k návštěvám - na návštěvu mohou osoby, které splňují podmínky COVID-19 →. Nutné objednání předem a vlastní respirátor KN95 nebo FFP2.

Ochrana osobních údajů

Správce osobních údajů, Centrum sociálních služeb Znojmo (dále jen „Centrum“), zastoupené ředitelkou Mgr. Radkou Sovjákovou, DiS., je příspěvkovou organizací města Znojma.

Centrum zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR).

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti jejich zpracování, případně uplatnit právo na přenositelnost osobních údajů. Námitky proti zpracování osobních údajů můžete uplatnit u ředitelky organizace nebo vznést námitku či podat stížnost k Úřadu na ochranu osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů je odvolatelný.

Kontaktní adresa správce údajů:

Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace, U Lesíka 3547/11, Znojmo 669 02, tel.: 515 225 367, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ID datové schránky: e3tkhb5.

Kontaktní údaje na pověřence pro ochranu osobních údajů (DPO):

Bc. Irena Fučíková, nám. Armády 1213/8, Znojmo 669 02, tel.: 515 216 552, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechna práva vyhrazena • © 2017 Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace • vyrobil Martin Grus